Manikúra

Luxusní manikúra Jessica

Analýza nehtů, masáž s esenciálními krémy a oleji, zábal v termálních návlecích, lázen, úprava kutikul a nehtů, lakování by System of  Jessica

Cena 530,- Kč

 

Gelové nehty GELeration

Cena 600,- Kč

 

Lakování by System of Jessica

Cena 170 Kč

 

Pánská manikúra

Cena 370,- Kč

 

P-shine

Cena 450 Kč

 

Parafínový zábal

Cena 100 Kč

 


Všechny nehty nejsou stejné ! Mají své přednosti i slabůstky, stejně jako různé typy vlasů a pleti. Jsou do značné míry ovlivnovány vnějšimi vlivy, jako například výživa, různé následky medikace a zátěž, které jsou vystaveny. JESSICA představuje dosud nebývalé spojení vědy a krásy. Výsledkem je nová generace přípravků, které přináší nejvyspělejší systém péče o přírodní nehty.

 

Lidé, kteří vědí, že nejlepší nehty jsou přirozené, chápou JESSICU jako cestu ke krásným, zdravým nehtům.

 

JESSICA VARTOUGHIAN - zakladatelka a předsedkyně správní rady Jessica cosmetics international, INC otevřela v roce 1969 první studio na světě, věnované výhradně péči o nehty- JESSICA NAIL CLINIC. Právě zde pracovala na vlastní metodě nehtové péče, která by zajistila spolehlivý a zdravý růst přírodních nehtů a vývoji přípravků, které nehty kultivují a řeší jejich specifické problémy.

 

Na její nehtové clinice na bulváru Sunset v Hollywoodu si podávají dveře nejslavnější hollywoodské celebrity. Není to jenom kvůlu rozmazlování, které Jessica péče poskytuje, ale především kvůli tomu,že se tato metoda stala doslova synonymem dokonalé nehtové péče.

 

 

Nejnovější produktová řada JESSICA Cosmetics International, GELeration je gel v lahvičce, který vypadá jako lak, ale má životnost gelu. GELeration umožňuje nehtovým designérkám vytvořit nejtrvanlivější manikúru a pedikúru, která je k dispozici. Inovativní GELeration manikúra a pedikúra je ideální pro aktivní ženy, které chtějí pohodlí, snadnou a rychlou aplikaci a odstraňování. Bezkonkurenční je barevná stálost.Kontakt

ADVANCE studio - PRAHA

Vinohradská 85
Praha 2 - Vinohrady
120 00


+420 608 400 085Otvírací doba:
Po - Pá: 9:00 - 21:00
So: 10:00 - 18:00