Prodloužení vlasů

Přejete si nové vlasy, či delší nebo husté vlasy ?

     Vždy, když se na Vás dámy podívá muž, velmi často hodnotí Vaše zdravé a krásné vlasy. Vaše vlasy jsou jak zrcadlo, které vypovídají o Vašem zdravotním stavu, fyzické kondici a celkové síle regeneraceschopnosti. Dnešní doba nabízí mnoho způsobů, jak vlasy dobře chránit a regenerovat, nebo je nahradit. Když pomineme zastaralý a velmi nešetrný způsob prodloužení vlasů pomocí keratinových spojů či trubiček a vyzkoušíme nejnovější metody prodloužení vlasů za pomoci jemných a tenkých, silikonových spojů, budeme mile překvapeni, jakých výsledků jsme dosáhli.

Nejjemnější a nejtenčí silikonové vlasové pásky jsou tu pro Vás

     "Prodloužení vlasů" touto technikou se aplikace provádí za studena, tudíž Vaše vlasy nejsou mechanicky ničeny už u samého kořínku. Silikonový proužek se lepí na širší a plochý pramen vlasů zrcadlově k sobe. Proto jsou Vaše stávající vlasy chráněny těmi novými vlasy a dle našich zkušeností, se Vaše stávající vlasy méně třepí, opotřebovávají a jsou schopné delšího růstu.

 

Vdáváte se, jdete na večrní párty

     Naše kadeřnictví v Praze na Vinohradech i v Říčanech nabízí také "Clip in vlasy". Udělejte si jednoduše dokonalý účes sami doma, kdykoliv jen chcete. Aplikace spočívá v jednoduchém nasazení sponek do vlasů. Nemusíte se bát, fakt ve vlasech dobře drží.

 
Kontakt

ADVANCE studio - PRAHA

Vinohradská 85
Praha 2 - Vinohrady
120 00


+420 608 400 085Otvírací doba:
Po - Pá: 9:00 - 21:00
So: 10:00 - 18:00

ADVANCE studio - pobočka ŘÍČANY

Nad Bahnivkou 140
Říčany - Pacov                      251 01

+420 723 374 011      

info@advancestudio.cz