Paní Petra Hájková 2011-08

Komu: advance studio

Předmět: Re: poděkování za proměnu

Datum: 15.8.2011 20:41:55

---------------------------------------------

Dobrý den paní Romanowska,

chtěla bych Vám i celému kolektivu moc a moc poděkovat. Proměna byla úžasná a čas strávený ve vašem salonu jsem si náramně užila. Co mě nejvíce nadchlo, byl profesionální, ale hlavně lidský přístup z Vaší strany a neuvěřitelná ochota celého kolektivu. Díky vám jsem zažila jeden z mých nejlepších dnů v životě. A těm, kteří ještě váhají, můžu vaše služby jen doporučit. Výsledek stojí za to :-)

"Souhlasím se zveřejněním mých fotografii pořízených dne

> 13.8.2011 během proměny ve studiu Advance."

Přeji pěkný den a ještě jednou moc děkuji.

Petra Hájková


Paní Baladová Jitka 2011-08

Komu: advance studio

Předmět: Re: poděkování za proměnu

Datum: 16.8.2011 08:16:27

---------------------------------------------

Dobrý den,

i já bych Vám chtěla poděkovat za velmi příjemný zážitek, který " pohladil po duši". Všem, kteří chtějí posunout někam dál, vřele doporučuji. Já jsem si výsledek Vaší práce užívala i další dny v zaměstnání a doma.. Ze všech stran jsem si užívala komplimenty.

"Souhlasím se zveřejněním mých fotografii pořízených dne 11.8.2011 během proměny ve studiu Advance."

Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a ještě jednou děkuji za

provedení profesionální práce.

Baladová Jitka.


Paní Křížová Lucie 2011-08

Komu: <info@advancestudio.cz>,

Předmět: Změna mého účesu

Datum: 23.7.2011 23:37:14

---------------------------------------------

Dobrý večer,

ještě jednou bych chtěla celému týmu upřímně poděkovat! Proměna byla úžasná, společně strávený čas jsem si náramně užila. Profesionální přístup s ohledem na individuální požadavky klienta - to je to, co by mělo být součástí každé návštěvy takových zařízení jako je kosmetický či kadeřnický salon. Bohužel, jen vyjímečně tomu takopravdu je. Ovšem vám ani jedna z těchto vlastností nechybí a to je to, co vás řadí - alespoň z mého úhlu pohledu - na špičku pomyslené pyramidy všech kadeřnických a kosmetických salonů. Co se týče mé proměny, po celou dobu jsem se cítila jako princezna, měla jsem pocit, že někomu konečně záleží na tom, jak skutečně vypadám, co mi sluší, v čem se budu cítit dobře bez ohledu na to, kolik času realizace toho všeho zabere! Poprvé jsem odcházela od kadeřníka a má první cesta nevedla do koupelny, kde bych si na vlasy nejprve naplácala hromadu tužidla a gelu, abych mohla vůbec vyjít na ulici. Naopak, cestou ze salonu jsem se sebevědomě a s úsměvem prohlížela téměř v každé výloze a připadala jsem si jako modelka! Po příjezdu domů jsem hned pospíchala na rodinnou oslavu narozenin, která již byla v plném proudu. Poté, co jsem prošla dveřmi, všichni téměř oněměli a já se cítila jako hollywoodská hvězda na červeném koberci - úžasný pocit! Opravdu, moc vám všem děkuju! Díky vám jsem zažila jeden ze svých nejúžasnějších dnů v životě - skutečně!

Děkuji a přeju spoustu dalších spokojených klientů!

Křižková Lucie.


Paní Vaňková Václava 2011-07

Jméno: Václava Vaňková

Text:

Dobrý den celému týmu, velice děkuji za proměnu účesu, střih je opravdu nepřekonatelný, celé ty 3 hodinky sem si připadala jako princezna, poprvé sem zažila a měla pocit že si s mými vlasy někdo vyhrál, a nebyl to jen rychlokurz stříhání jako v jiném kadeřnictví. Opravdu úžasné prostředí, přístup a samozřejmě kolektiv. Všem díky a budu se těšit na příště :0))) všem kdo váhá, vřele doporučuji!!!!


sl. Linda 2011-07

Datum: 20.7.2011 16:28:41

---------------------------------------------

Dobry den pani Romanowska, caly tyme Advance studia,

jeste jednou Vam dekuji za vcerejsi promenu, ktera byla pro me prijemnym zazitkem ! Navic jsem se dozvedela, jak se spravne a lepe licit. Hned rano jsem se to pokusila aplikovat a myslim, ze to melo zamysleny vysledek - oci se mi 'zvetsily' a ' otevrely'. Navic okoli je prijemne prekvapeni a slysim jen pozitivni ohlasy. Velmi je mi chvalena barva vlasu. Velmi se tesim na fotografie a cisla odstinu barev, kterymi jste me licila. Byla bych rada, kdybyste mi poslala take cislo tvarenky spolecnosti Laurendor - jen si ted nejsem jista, jestli jste pouzila Laurendor nebo spis Rimmel. Divala jsem se na Internet a rada bych si namichala: 3 stiny, make up a tvarenku.

Kazdopadne mockrat dekuji a vyridte me diky take kadernici Bare.

Preji hezky den a doufam, ze se s Vami jeste setkam - treba pri vecernim liceni :)

Zdravim

Linda


Paní Pilařová Alena 2011-07

Komu: advance studio

Předmět: Re: poděkování za proměnu

Datum: 12.7.2011 16:52:45

---------------------------------------------

Dobrý den paní Romanowská,

děkuji za fotky, jsou skvělé. A i já Vám děkuji za příjemnou atmosféru. Se zvěřejněním fotografií z 2.7.11 souhlasím. Když o to stojíte :-) Doufám, že na to nepotřebujete speciální e-mail, jestli ano, pošlu :-) Ohlasy byly nadšené, zatím se to všem moc líbí. Zkrátka jste kouzelníci :-) Moc se mi u vás líbilo, samí milí lidé. A co mi chybělo? Snad ještě masáž a vířivka se šampusem :-)) Moc jsem si u vás odpočinula a konečně přišla na jiné myšlenky.

Přeju vám mnoho úspěšných proměn a ať se vám daří.

Zdravím i Báru a myslím, že jsme se neviděly naposledy :-)

Hezké dny..

Alena Pilařová


Kontakt

ADVANCE studio - PRAHA

Vinohradská 85
Praha 2 - Vinohrady
120 00


+420 608 400 085Otvírací doba:
Po - Pá: 9:00 - 21:00
So: 10:00 - 18:00

ADVANCE studio - ŘÍČANY


Černokostelecká 676/122
Říčany 251 01

+420 723 374 011
     

info@advancestudio.cz

Otvírací doba:
Po - Pá: 9:00 - 20:00
So: 10:00 - 18:00